Francja - stolica francuskich perfum
Kategorie:

Francuskie perfumy lane – czym są i czy warto je kupić?

Na wstępie postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości co do tego, czym tak właściwie są coraz popularniejsze perfumy lane. Otóż, są to zapachy, które produkowane są oraz nalewane do flakonów, w przystosowanych do tego rozlewniach – hurtowniach. Producenci francuskich perfum lanych bardzo często inspirują się zapachami topowych marek, które na pewno są Wam dobrze znane – Gucci, Dior, Emporio Armani, Chloe… Inspirowane – to słowo klucz, jeśli chodzi o zapachy lane. Składy francuskich perfum nie są identyczne w porównaniu do ich drogich odpowiedników. Są jednak bardzo zbliżone i dużo tańsze, dzięki czemu tak bardzo trafiają w serca swoich kupujących. Po co wydawać kilkaset złotych za flakon, kiedy za taką samą kwotę można mieć ich kilkanaście w swojej kolekcji, prawda?

Skąd taka cena francuskich perfum?

Spieszymy z wyjaśnieniem – wynika ona stąd, że perfumy są nalewane do jednakowych flakonów, które najczęściej są minimalistyczne, ażeby ta cena też mogła taka być. Odpada więc opłata za skrzętnie wykonaną buteleczkę. Można odjąć także koszta marketingowe takich perfum. Rozlewnie nie podpisują kilku milionowych kontraktów na promocję swoich perfum z celebrytami, aktorami i osobami ogólnie uznawanymi za gwiazdy. W większości przypadków bronią się one same, a klienci przenoszą wieść o pięknych zapachach za niską cenę dalej, tzw. pocztą pantoflową. Jeśli już pojawia się zaplecze marketingowe – hurtownie korzystają z prostych fanpejdży na Facebooku, czy Instagramie. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się większą ilością zapachów za cenę, która Was nie zrujnuje.

Starannie dobierane kompozycje francuskich perfum lanych

Jak to jest z trwałością?

Raz lepiej raz gorzej. Wszystko zależy od tego, jakiej jakości są składniki, które znajdują się w danych francuskich perfumach lanych. Często spotyka się opinie, że niektóre markowe zapachy utrzymują się krócej na ubraniu czy skórze niż ich tańsze odpowiedniki. Przed zakupem warto poczytać opinię o danym producencie. Poszukajcie także, co mają na ten temat do powiedzenia strony opiniotwórcze czy blogerzy. Nie kupujcie w ciemno!

Czy warto kupować francuskie perfumy lane?

Jasne! Koszt zakupu takich perfum to kilkanaście złotych, najczęściej. Nie będzie Wam więc szkoda, jeśli zapach okaże się nietrafiony i na stałe nie zagości w Wasze kolekcji. Warto testować różne opcje nut zapachowych, nawet te, których oryginalnego odpowiednika nie znacie. Można się miło zaskoczyć, proszę mi wierzyć. Wszystko jest dla ludzi, miłego testowania!

Jeden komentarz do “Francuskie perfumy lane – czym są i czy warto je kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *